Хотел Вихрен Палас 4*

Локација : 80 м од жичарницата
Хотел во кој се комбинира природата со елегантен лукс, комфорт и семеен дух.
Располага со ресторан со европска и средоземноморска храна, бугарска меана, лоби бар, пицерија,слаткарница, ноќен бар, СПА Центар, детски клуб, конференциска сала.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, масажи, егзотични процедури

www.vihrenpalace.com 

 

Comments are closed