Хотел Евелина Палас 4*

Локација : 1000 м. од жичарницата
Наоѓајќи се на 100 м. од центарот на градот, на своите гости им нуди топла и удобна атмосфера. Во склоп на хотелот има спорт бар, лоби бар, класичен ресторан, пријатно место каде што може да го одржите вашиот бизнис ручек или романтична вечера.
СПА Центар : внатрешен базен со детски кат, сауна, масажи, фитнес.

www.evelinapalace.eu

 

Comments are closed