Хотел Кап Хаус 3*

Локација : во центар, 300 м од жичарницата

Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање.
Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

www.kaphousehotel.com

 

Comments are closed