Хотел Мариа Антоанета 3*

Локација : 200 м од жичарницата.
Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на гондолата. Идеален за семејни и ски одмори, за романтично бегство од секојдневието. Нуди можност за рекреација и спортување. Располага со перфектно опремени апартмани и тераси со прекрасен поглед. Во склоп на хотелот има ресторан, лоби, паркинг, ски гардеробер.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, фитнес, сауна, парна бања, масажи и спа процедури.

Цената не вклучува :

– Туристичка такса 1€ по лице на ден

– Патничко осигурување

www.maria-antoaneta.com

 

 

Comments are closed