Хотел Мурите 4*

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни
Во склоп на хотелот има елегантен ресторан,лоби бар со камин, конферентни сали, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес,
масажи, арома терапии, козметички процедури.

Цената не вклучува :

– Туристичка такса 1 € по лице

– Патничко осигурување

www.murite.bg

 

 

 

Comments are closed