Хотел Олимп 3*

Локација : 1000 м од жичарницата
На самиот влез на Банско, Олимп претставува прва средба со гостопримството на ова прекрасно пиринско
градче. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, таверна, конференциска сала, спортска сала, спа центар.
СПА Центар : сауна, парна бања, џакузи, релакс зона, фитнес

www.hotel-olymp.net

 

Comments are closed