Хотел санрајс 4*

Локација : 300 м од жичарницата
Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

www.hotelsunrisebansko.com

 

Comments are closed