Хотел Riverside 4*

Модерен хотел, лоциран во близина на стариот град на Банско. На своите гости им нуди стилски ресторан со национални и европски специјалитети, лоби бар со камин, конференциска сала, спа и велнес центар.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, финтес.

www.riverside.ehotels.global

 

Comments are closed