Хотел Мура 3*

Локација: 50 м од ски лифтовите
Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

 www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

 

Comments are closed