Хотел Јанакиев 4*

Локација : во близина на ски лифтовите
Еден од најстарите и најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со
услугата и комфортот ви нудат можност за прекрасен одмор со семејството и пријателите.
Во склоп на хотелот има ресторан, пијано бар, конферентни сали, ски училиште, ски детска градина, паркинг,
гаража, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, парна бања, сауна, леден кат, хидромасажни бањи, масажи и пилинг терапии

www.hotel–yanakiev.com

 

Comments are closed